AHŞAP SANDIK - AMBALAJLAMA

Osb Sandık

İhracat Sandık

Fuar Sandığı

Tahta Sandık

Pbox Sandık

Ahşap Kafes Sandık

Kontraplak Sandık

Özel Tasarım Sandık


Ahşap Ambalaj ve Ahşap Ambalaj Sandığı için Bize Hemen Ulaşın TEL: 0 212 485 91 32 – GSM : 0 536 648 12 87

 

Ahşap Ambalaj Sandığı

  • Acil işlerinizin hızlı teslimatı
  • Düşük Maliyetli Üretim
  • Müşteri odaklı çalışma

Arpack Kasa, Ahşap Ambalaj Sandığı sektöründe son teknolojik imalat atölyesi ve Uzman kadrosu ile Profesyonel Hizmet vermektedir. Ahşap Ambalaj  işaretleme izin belgemiz mevcuttur .  Bu kapsamda sektöründe öncü birçok firmaya Ahşap sandık imalatı hizmeti vermekteyiz. Ahşap sandık imalatı konusunda her türlü sorununuzun çözümü Arpack Ahşap Ambalaj. Ahşap sandıklar kalıp, makina, parça malzeme taşımasında kullanılabilir. Ahşap sandık kullanımı, siz değerli müşterilerimizin prestijini de yansıtır. Bu bağlamda ahşap sandık konusunda yüksek kaliteyi minimum maliyetde sunuyoruz. 

ISPM-15 standarlarında Ahşap Sandık

IPCC kurumunun belirlediği ISPM-15 standartlarında ahşap sandık imalatı hizmeti sunmaktayız. Ahşap Sandıklarımız ihracata uygun niteliktedir. 50 yıla yaklaşan deneyimlerimizin sonucu olarak, ahşap sandık imalatı konusunda siz değerli müşterilerimize optimum hizmet vermekteyiz.

 Isıl işlemli Ahşap Sandık , OSB Sandık , Tahta Sandık , Kontra sandık ve diğer Isıl işlem Görmüş Ahşap Ambalaj - Sandık Çeşitleri imalatı . İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası ve Tüm Türkiye Geneline Isıl işlemli Ahşap Ambalaj Sandığı hizmeti vermekteyiz. 

Arpack Ahşap Ambalaj olarak ; 


Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini herzaman ön planda tutarız.. Ahşap Sandık ve diğer ahşap materyallerini kapsayan bu sektörün içinde kazandığımız onlarca yıllık tecrübemizle Her türlü Ahşap Sandık ihtiyacınızı karşılamak için varız. Ahşap sandıkta kalite ve uygun fiyatı siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ahşap sandık kullanımında dikkat edilmesi gerekenler, Ahşap Sandık içine konulan malzemenin dış etkenlerde korunması gibi konulardada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arpack Ahşap olarak Ahşap Sandık tedariği konusunda, alanında öncü isimlerle çalıştığımızı belirtmek isteriz.. 

Kısaca özetlemek gerekirse, Ahşap Sandık ihtiyaçlarınız, Yükleme sırasında Ahşap Sandığa ürünü yerleştirme, Ahşap Sandıkların gönderimi esnasında dikkat edilecek hususlar gibi birçok konuda siz değerli müşterilerimizin yanındayız. 

Ahşap Sandık ihtiyaçlarınız konusunda çalışma ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.