Ahşap Ambalaj Ve PaketlemeAhşap Ambalaj ve paketleme için Bize Hemen Ulaşın TEL: GSM : 0 536 648 12 87

  • Hızlı Teslimat
  • Uzman Ekip
  • Düşük Maliyet
Ahşap Ambalaj ve paketleme işlemi deniz aşırı / Sea Worth gönderimlerinizde ihtiyaç duyacağınız bir hizmettir.Ahşap Ambalaj içerisindeki malzemeye Paketleme yapılmaz ise özenle imal etmiş olduğunuz ürünleriniz çalışmayacak veya kısa sürede hiç beklemediğiniz arızalar çıkaracaktır. Ahşap Ambalaj ve ahşap ambalaj içerisindeki malzemeye yönelik Ambalaj ve paketleme işlemi, Korozyon, dış etkenlerden dolayı kirlenme, yıpranma ve en önemlisi “oksitlenme” gibi etkileri gidermenin en iyi yolu ve tek çözümüdür. Bariyer ambalaj malzemeleri ile folyo paketleme ve vakumlama işlemi Ahşap ambalaj içerisindeki materyale uygulanır.. Alüminyum folyo Paketleme ve vakumlama, taşıma ve ihracat alanında büyük öneme sahiptir. Alanında uzman, ve pratik kadromuzla, gönderimlerinizde Arpak Kasa olarak size ISPM 15 standartları kalitesinde hizmet sunarız. Hassas ürünlerinize özenle Ahşap ambalaj ve paketleme hizmetini ISPM 15 sandartlarında ihracata uygun olacak şekilde uygularız. Bu kapsamda, ahşap ambalaj ve paketleme işlemi için bize ulaşın !
Arpack Ahşap Ambalaj olarak bu konuda, sektöründe öncü bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.
ihracatta ahşap ambalaj ve vakumlamanın önemi sırf bununlada kalmayıp sizin prestijinizide temsil ettiği için rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.
Her tür ve ebatta ürününüz alüminyum folyo paketleme ve vakumlama yapılarak sandıklanıp ihracata hazırlanır.
Aşağıda, tarafımıza ait olan, örnek görsellerimizi inceleyebilir, ya da şuradan bloğumuza ulaşabilirsiniz.
Arpak Kasa, İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakası ve tüm marmara bölgesinde hizmet sunmaktadır..

Arpack Ahşap Ambalaj

0212 485 91 32Ahşap Ambalaj Sandığı

Tahta Ambalaj Sandığı


Hizmetlerimiz

Ahşap Ambalaj ve Paketleme

Ahşap Kasa

Ahşap Sandık

Kavak Kontraplak

Palet

Araç İçi Ahşap Kaplama

Özel Yataklar


Ahşap Sandık


Osb Sandık

İhracat Sandık

Fuar Sandığı

Tahta Sandık

Pbox Sandık

Ahşap Kafes Sandık

Kontraplak Sandık

Özel Tasarım Sandık