Kontraplak Katlanır Kasa

Kontraplak Katlanır Sandık ( p.box )
  • Son teknoloji ekipman
  • Minimum maliyet - Düşük Fiyat
  • Hızlı üretim - Hızlı teslimat
  • Adetli alımlarınızda %20'ye varan indirimler

Kontraplak Katlanır Sandık yani diğer adıyla p.box sandıklar...  Katlanır Kontraplak Sandıklar sadece Türkiye'de değil, Dünya'da da en modern Ahşap Sandık çeşididir. Katlanır Kontraplak Sandık ( p.box )lar aynı zamanda en ekonomik Ahşap Sandık Modelleri ndendir. Kontraplak katlanır sandık ( p.box ) lar şık görünümüyle de gönderdiğiniz yerde irmanızın prestijini temsil eder. 

Katlanabilir Kontraplak Sandıklar modern tasarımı sayesinde stoklaması ve nakliyesi kolay olan Ahşap Sandık Modelleri ndendir. Kontraplak Katlanabilir sandık  ( p.box ) lar sadece düşük ağırlıktaki ürünleriniz için değil, ağır ürünler için de kullanılabilir. Çünkü Katlanabilir Kontraplak sandıklar Paletli olarak imal edilebileceği gibi Paletsiz Kulplu Sandık olarak da imal edilebilir. 

PBox – Katlanabilir Kontraplak sandık Metal köşebentlerle desteklenmiş, katlanabilir kontraplak sandık.. Katlanır kasa. PBox sandıklar demonte ya da kurulu vaziyette teslim edilebilir. Kontraplak katlanır sandıklar ( p.box ) lar çok hafif ve de katlanabilir olması, nakliye ve depolama ücretini de minimuma indirger. Ayrıca sevkiyat ücretinin de düşük olmasıa olanak sağlar.  Katlanabilir Kontraplak sandıklar ( p.box ) lar de-monte olarak alındığı takdirde ürün yerleştirildikten sonra, çekiç, çivi vs. gibi malzemeler kullanılmadan sadece bir eldiven takılarak kurulabilir. Katlanabilir Kontraplak sandıklar istenilen agırlıgı taşıyacak şekilde dizayn edilir ve  küçük eklemelerle fuar sandığı olarak da kullanılabilir.

Arpak kasa, her türlü Ahşap Sandık ihtiyacınızın ortak çözümü ” Arpack Ahşap Ambalaj "

Kontraplak Katlanabilir Ahşap sandık ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın

Arpak Kasa - Arpack Ahşap Ambalaj
0212 485 91 32 - 0536 648 12 87