Bize Hemen Ulaşın Tel: 0536 648 12 87

Tehlikeli malların nakliyesi yapılırken, gerekli yönetmeliklere göre belgelendirilerek ve paketlenerek yükün güvenli ve emniyetli hareketinin sağlanması gerekmektedir. Mallar, deniz taşımacılığı için IMDG, hava taşımacılığı için ICAO / IATA ve karayolu taşımacılığı için ADR gibi, seçilen taşıma modu düzenlemelerine göre paketlenmelidir. Paketlemek için gerekli bilgiler, BM numarası, paketleme grubu, uygun sevkiyat adı ve alıcı / gönderici adresidir. ICAO ve IMDG Kod yönetmeliğine uygun olarak özel ambalajlama ve nakliye gibi tehlikeli malların taşınmasının tüm yönleri dahil olmak üzere size mümkün olan en yüksek standart ve düzeyde hizmet sunmayı taahhüt eden profesyonel bir ekibimiz var.

- Tehlike madde Paketleme Hizmetleri

AEG Logistics üreticiden tüketiciye kadar ki bütün lojistik süreçlerinde, sertifikalı ve deneyimli ve güvenilir kadrosu ile standartlara uygun hizmet vermektedir. Tehlikeli madde paketleme Aegdanışmanlık adresinde ya da talep edilen adreste sunulmaktadır.

AEG, tehlikeli maddelerin tanımlanmasından, ambalajlanmasına, işaretlenmesinden, etiketlenmesine ve dokümantasyonuna kadar tehlikeli maddelerin nakliyesinin tüm yönlerinde uzmandır. Aşağıdakiler dahil olmak üzere geniş bir yelpaze çerçevesinde   çalışıyoruz:

- Petrol ürünleri

- Sıvılaştırılmış gazlar

- Aerosoller

- Kimyasallar

- Saf kimyasallar

- Petrokimyasallar

- Kozmetikler

- Boyalar

- Bataryalar

- Kuru buz