Ahşap ambalaj yurt içi ya da yurt dışı gönderilerde taşınan ürünleri, taşıma sırasında oluşabilecek olumsuz etkilerden korumak için kullanılan, OSB sandık , Kontrplak sandık, Tahta sandık, tahta katlanır sandık, Ahşap kafes, ahşap sandık, Kontrplak katlanır sandık, ahşap katlanır sandık, özel ölçü palet gibi tüm sandıklama çeşitlerinin genel tanımlamasıdır.. 
Yurt dışı gönderilerde ahşap ambalaj malzemesi ( Osb sandık, kontrpalk sandık, tahta sandık, ahşap kafes, vs... ) kullanılması ve bu ahşap ambalaj malzemesinin ısıl işlemli olması yasal olarak zorunlu kılınmıştır.
Bizler de, Arpack Ahşap Ambalaj her türlü ahşap ambalaj ürününün (osb sandık, kontraplak sandık, tahta sandık, ahşap kafes, ahşap katlanır sandık, kontraplak katlanır sandık, tahta katlanır sandık, ahşap sandık, özel ölçü palet, vs..)üretimini yapmaktayız. 
Ayrıca zirai karantina müdürlüğü nezdindeki izinlerimiz dahilinde Ahşap ambalaj ürünlerine ısıl işlem uygulaması da yapmaktayız.. 
Siz de yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizde ihtiyaç duydugunuz Ahşap sandık çeşitleri için (tahta sandık, kargo sandıkları, ihracat sandıkları , osb sandık, kontraplak sandık, tahta sandık, tahta kafes, katlanabilir kontraplak sandık, ahşap katlanır sandık, ahşap kafes, tahta katlanır sandık - skf ) hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.. 
Arpack Ahşap Ambalaj
Profesyonel ve kaliteli hizmetin adresi