Tel : 0212 485 91 32

Gsm : 0536 648 12 87

Arpack Ahşap Ambalaj firması olarak; kalite güvencesinde ve uygun fiyat garantisinde siz değerli müşterilerimize istediğiniz ebatlarda Ahşap Sandık üretmekteyiz. İstediğiniz boyutlarda ve hizmet kalitesinde %100 müşteri memnuniyeti ile üretilmektedir. Özelleştirebileceğiniz sandık modellerinin tümü katlanabilir paletli, taşıma aparatı seçenekleriyle sunmaktadır. 

Kaliteli İş Anlayışı İle Sizlerleyiz

Arpack Ahşap Ambalaj, herşeyden önce kaliteli iş anlayışını ve uygun fiyat politikasını müşterilerinin memnuniyeti için önemsemektedir. 

  • Güven

    Yaptığımız her işlem için açık ve net olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim mutluluğumuzdur.

  • Uygun Fiyat

    Bir çok ahşap ambalaj firmalasına göre, Arpack Ahşap Ambalaj uygun fiyat politikasını müşterileri için uygulamaktadır.

Arpak Ahşap Ambalaj

Neden Arpak Kasa?

Hizmet Anlayışımız

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri üretmek için çalışıyor, ve sadece sizlere özel ölçüler için üretim yapıyoruz.

Üretim

etiketler : Ahşap Sandık, Ahşap Kargo Sandığı, Kargo Sandığı İmalatı, Ahşap ve Kargo Sandık İmalatı, Özel Üretim Sandık Modelleri, Güvenilir Hizmet Garantisi, Uygun Fiyat Garantisi, Özel Ebat Ahşap Sandık, Alanında Uzman Kadro, Kargo Sandığı Üretimi, Özel Yapım Sandık Modelleri, İstanbul Kargo Sandığı, Uzman Ahşap Sandık Üretimi, Kaliteli Hizmet Garantisi

Bilgi Almak İçin