İhracat Sandığı

Ahşap Ambalaj ve İhracat sandıkları için Bize Hemen Ulaşın TEL: GSM : 0 536 648 12 87

İhracat sandıkları ;

  • Hızlı Teslimat
  • Düşük Maliyet
  • Ahşap Ambalaj işaretleme izin belgesi
  • Alanında Uzman Kadro
Yurtdışı gönderimlerinizde ihtiyaç duyacağınız ihracat sandıkları, Isıl işlemli sandık ihtiyaçlarınızın adresi. 

ISPM - 15 standartlarına ve IPCC esaslarına uygun İhracat sandık ihtiyaçlarınıza 50 yıla yaklaşan tecrübe birikimimizle karşılık veriyoruz. ihracat sandıklarınız için Arpack Ahşap Ambalaj olarak  " Ahşap Ambalaj işaretleme izin belgemiz " mevcuttur. Ihracata uygun sandık ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına her çeşit Ahşap Ambalaj üretimi ikitelli atolyemizde yapılmaktadır. 


ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin

 Yurtdışı gönderimlerinizde kullanabileceğiniz onlarca İhracat sadık modelinden, istediğiniz ihracat sandık modeli, istediğiniz ölçülerde sipariş edebilir. ihracat sandık üretimi konusunda hızlı üretimimiz sayesinde ihracat sandığınızı belirlediğiniz tarihte teslim alabilirsiniz. İhracat sandığı ihtiyaçlarınız ve ihracat sandığı üretimiyle ilgili detaylar için Görüşme sağlayacagınız yetkiliye gerekli bilgileri verirseniz, ihtiyacınıza uygun ürün hakkında sizi bilgilendirecektir.


Aşağıda firmamıza ait İhracat sandıkları çeşitlerinin görsellerini bulabilir , ya da şuradan bloğumuzdaki ihracat sandıkları sayasına göz atıp, ihracat sandık üretim süreci ve ihracat sandığı çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.